Program na míru firmám a skupinám

Sešla se vás větší skupinka? Máte v práci partu lidí a chcete si s nimi užít nějaký ten den v přírodě, poznat se atd.? Zastavte se u nás na Klínech. Sestavíme s vámi nabitý program se sportovními aktivitami přímo na míru vašim požadavkům. Většina aktivit probíhá ve Sport areálu Klíny v Krušných horách a ostatní v okolí.

Vybírejte ze sportovních aktivit...

 Letní aktivityZimní aktivityCeloroční aktivity
Sjezd na terénních kolech a koloběžkách v bikeparku s lanovkou Výuka lyžování, snowboardingu, běžeckého lyžování Teambuildingové hry
Sjezd na terénních kolech a koloběžkách do Litvínova Výuka freestyle lyžování nebo freestyle snowboardingu Jízda v offroad automobilech
Lanový park Jízda rolbou Lezení na umělé stěně
Nordic walking Jízda na sněžných skútrech Návštěva zvířecí farmy
Minigolf Závody ve slalomu na lyžích nebo snowboardu  
Vyhlídkové jízdy lanovkou Závody na sněžném kole  
  Výlet na sněžnicích  
  Snowkiting  
TIP: Potřebujete zajistit pro své kolegy a přátele oběd? Lze navštívit místní restauraci 3˙hotelu Emeran, který nabízí také ubytování. Dle kapacit (pro menší skupiny) lze obsadit Chatu Emeran II, i ta se nachází ve Sport areálu.

TEAMBUILDINGOVÉ HRY PRO FIRMY

Poznejte se i mimo pracovní prostředí... Teambuildingové aktivity zaručeně uvolní atmosféru! Připravíme pro vaši firmu zábavnou hru, která odhalí míru spolupráce v týmech. Dle vašich požadavků může být hra zaměřená na fyzické úkoly, úkoly na přemýšlení, tvůrčí úkoly apod.

V případě zájmu o program na míru a teambuilding pro vaši skupinu nebo poskytnutí více informací, nás neváhejte kontaktovat na tel. + 420 602 223 428, příp. emailu zimlet.dalecka@gmail.com.